Polska Parafia i Polski Ośrodek Katolicki w Leeds

Polska Parafia Rzymsko-Katolicka w Leeds pw. Matki Boskiej Częstochowskiej i Św. Stanisława Kostki. Zdjęcia z komunii są do odebrania a niedziele od 12.00 do 13.30,. Lub proszę o kontakt infofotografleeds.com lub 07849426540 po 18.00. ZAPISY DZIECI I KOMUNIJNYCH NA KATECHEZĘ - 20152016. CZWARTKOWE PORANKI PRZY KAWIE W NASZYM OŚRODKU. W każdy czwartek odbywają się w naszym Ośrodku poranki przy kawie od godz. 1000 do 1200. Sama idea udowodnienia Brytyjczykom, że bez Polaków państwo miałoby problem.

OVERVIEW

The website parafialeeds.org.uk currently has an average traffic ranking of zero (the lower the higher page views). We have analyzed three pages inside the website parafialeeds.org.uk and found two websites linking to parafialeeds.org.uk.

PARAFIALEEDS.ORG.UK TRAFFIC

The website parafialeeds.org.uk has seen varying levels of traffic throughout the the year.
Traffic for parafialeeds.org.uk

Traffic ranking (by month) for parafialeeds.org.uk

Traffic ranking by day of the week for parafialeeds.org.uk

WHAT DOES PARAFIALEEDS.ORG.UK LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafialeeds.org.uk Mobile Screenshot of parafialeeds.org.uk Tablet Screenshot of parafialeeds.org.uk

PARAFIALEEDS.ORG.UK SERVER

I identified that a single page on parafialeeds.org.uk took three thousand two hundred and thirty-four milliseconds to come up. We could not detect a SSL certificate, so we consider parafialeeds.org.uk not secure.
94.75.225.7

We diagnosed that this domain is using the Apache server.

Polska Parafia i Polski Ośrodek Katolicki w Leeds

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The website parafialeeds.org.uk has the following on the web page, "Polska Parafia Rzymsko-Katolicka w Leeds pw." I viewed that the webpage also said " Matki Boskiej Częstochowskiej i Św." They also said " Zdjęcia z komunii są do odebrania a niedziele od 12. Lub proszę o kontakt infofotografleeds. ZAPISY DZIECI I KOMUNIJNYCH NA KATECHEZĘ - 20152016. CZWARTKOWE PORANKI PRZY KAWIE W NASZYM OŚRODKU. W każdy czwartek odbywają się w naszym Ośrodku poranki przy kawie od godz. Sama idea udowodnienia Brytyjczykom, że bez Polaków państwo miałoby problem."

ANALYZE SUBSEQUENT WEB SITES

Parafia Miękinia informacje o życiu parafii Miękinia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16 VIII 2015 R. 30 zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego obok kościoła. Uzyskane środki będą przeznaczone na potrzeby misyjne. Nasz odpust parafialny odbędzie się 09. odprawi i homilię wygłosi rektor MWSD we Wrocławiu ks.

Polska Szkoła Frankfurt

Zur Förderung der polnischen Sprache,. Kultur und Tradition in Deutschland e. Kopiowanie oraz wykorzystywanie zamieszczonych materiałów bez zgody autora jest zabronione.

Strona poświęcona Biblii - Menu

Dialogi Jezusa w Ewangelii Janowej. Biblia - istota i rola w kulturze. Dialogi Jezusa w Ewangelii Janowej.

Sołectwo Przegędza

Zapraszamy do wypełnienia ankiety poświęconej aktywności fizycznej mieszkańców Gminy i Miasta Czerwionka- Leszczyny.

ver.1.3-0007 by ESCO

Proszę wprowadzić swoje dane aby korzystać z pełnej funkcjonalności serwisu.